Mergvakariai

Alkatrasas- tai puikus pasirinkimas mergvakario ar bernvakario šventimui. Ar kada pagalvojote, koks būtų jausmas, jei jus užrakintų kambaryje, įjungtų laikmatį ir vienintelis būdas išsilaisvint būtų išspręsti užduotis ir rasti išėjimą? Ir visa tai tik loginio mąstymo pagalba! Galbūt tai matėte tik filmuose, o dabar tai puiki proga išbandyti !

Ši mergvakario\bernvakario idėja puikiai tiks Jūsų šventei, nes visi dalyviai bus įtraukiami, kiekvienas čia ras užduotį, kuri padės atskleisti savo gebėjimus ir sumanumą. Užduočių kambarys suplanuotas taip, kad viso nuotykio trukmė yra 45 minutės, taigi po šios pramogos galėsite tęsti savo mergvakario ar bernvakario nuotykius ir vykti pramogauti kitur. Norint išsilaisvinti iš šio nuotykių kambario yra reikalingas komandinis darbas, jeigu būsite individualistai ir nepadėsite savo draugams, tai greičiausiai taip ir liksite tūnoti grieščiausiame  Alkatraso kalėjime.

P.S. Tai paskutinis jaunųjų pasispardymas ! Įrodyti savo sumanumą ir originalumą !  Švęskite ne tik stilingai, bet ir kitaip nei dauguma ! Mes Jums garantuojame gerą nuotaiką ir nepamirštamus įspūdis !

Rezervuokite laiką dabar!  +37062313915;